Slip & Slide Inflatable Water Bounce House
Bring excitement to your next event with this premium Slip & Slide Water Bounce House. Designed for splash-filled fun, it’s perfect for parties, gatherings, and unforgettable river races. Enjoy free worldwide shipping, logo printing, and a 2-year quality guarantee.
| Size (L x W x H) | 6 x 3 x 4.5 m (20 x 10 x 15 ft) |
|---|---|
| Weight | 103 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.