Inflatable Outdoor Water Slide with Pool – Fun for All Ages
Bring excitement to your next event with this spacious inflatable water slide, featuring a large pool and durable jumping surface. Perfect for kids and adults seeking endless summer fun.
| Product Name | Inflatable Outdoor Water Slide with Pool |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3.3 x 5.2 m / 26 ft x 11 ft x 17 ft |
| Product Weight | 135 kg |
| Material | 0.55 mm PVC |
| Colors | As shown in picture |
| Shipping | Free worldwide shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (Send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |












Reviews
There are no reviews yet.