Inflatable Kids Water Slide with Splash Pool
Turn your backyard into a summer playground! This durable 0.55mm PVC inflatable water slide features a built-in splash pool for hours of safe, cool fun. Perfect for kids, easy to set up, and designed for lasting memories.
| Product Name | Funny Backyard 0.55mm PVC Kids Inflatable Water Slide With Splash Pool |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 4.5 m / 23 x 10 x 15 ft |
| Weight | 120 kg |
| Color | As shown in picture |
| Warranty | 2 years |
| Certification | CE / UL / SGS |
| Accessory | Repair kits |
| Package | Exported carton |
| Delivery | Express (FedEx, UPS, DHL & TNT) |
| Payment Terms | PayPal and Credit Card |


Reviews
There are no reviews yet.