Commercial Marble Wave Inflatable Water Slide
Bring excitement to your next event with our Commercial Marble Wave Inflatable Water Slide. Featuring a double lane design and refreshing pool landing, this slide delivers hours of fun for all ages—perfect for parties, festivals, and summer gatherings.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Commercial Marble Wave Inflatable Water Slide |
| Size (L x W x H) | 9 x 4 x 6 m / 30 x 13 x 20 ft |
| Weight | 205 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in images |
| Certification | CE, EN71, EN14960, SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.