Mermaid Inflatable Water Slide with Splash Pool
Bring the enchantment of the sea to your backyard with our Mermaid Inflatable Water Slide. Featuring a wavy slide and spacious splash pool, this durable and safe bouncer is perfect for parties and family fun. Enjoy hours of aquatic excitement and unforgettable memories at your next event!
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Mermaid Inflatable Water Slide with Splash Pool |
| Size (L x W x H) | 8 x 3 x 5.2 m / 26 x 10 x 17 ft |
| Weight | 137 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.