Inflatable Water Bounce House Slide
Bring excitement to your backyard with this inflatable water bounce house slide. Perfect for parties and family fun, it combines safe jumping and thrilling slides for unforgettable summer memories.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Inflatable Water Bounce House Slide |
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 6 m (23 x 10 x 20 ft) |
| Weight | 120 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE, EN71, EN15960, SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.