Experience the Ultimate Inflatable Obstacle Course Challenge
Race, jump, and conquer with this Ninja Warrior-inspired inflatable course—perfect for unforgettable events and competitive fun.
| Product Name | Inflatable Obstacle Course |
|---|---|
| Dimensions (L x W x H) | 11 x 2.85 x 4 m |
| Weight | 157 kg |
| Brand | Blue Inflatable |
| Material | 0.55mm PVC Tarpaulin (Export Standard) |
| Blower | CE (220v-240v), UL (110v-120v), CCC Certified |
| Certificates | EN71, CE, UL, EN15960, BV, CCC |
| Warranty | 2 Years + Lifelong Service |
| Logo Printing | Free |
| Payment | PayPal, Credit Card |
| Workmanship | Double Stitching, Triple Welding, Reinforced Joints |
| Printing | Digital, Silk, Hand Printing |
| Shipping | Sea, Air, Express |


Reviews
There are no reviews yet.