Orbit Astronaut Inflatable Water Slide & Pool
Ignite backyard fun with the Orbit Astronaut Inflatable Water Slide. Designed for safety and durability, this blow-up slide and pool combo offers hours of exciting play for space enthusiasts of all ages. Easy to set up and built to last, it’s the perfect centerpiece for your next outdoor adventure.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Orbit Astronaut Inflatable Water Slide & Pool |
| Size (L x W x H) | 9 x 3 x 6 m / 30 x 10 x 20 ft |
| Weight | 154 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.