Treehouse Inflatable Water Slide Park
Transform your backyard or event with our Treehouse Inflatable Water Slide Park. This commercial-grade, multi-slide water attraction is designed for kids, delivering hours of safe, splashing fun all summer long.
| Product Name | Treehouse Inflatable Water Slide Park |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 4.5 x 5 m / 23 x 15 x 16 ft |
| Weight | 158 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE/EN71/EN14960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |




Reviews
There are no reviews yet.