Commercial Outdoor Inflatable Tropical Obstacle Course
Bring vibrant adventure to any event with this durable inflatable obstacle course—perfect for kids and adults alike. Designed for safety, excitement, and easy setup in any outdoor space.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 12 x 2.85 m |
| Weight | 171 kg |
| Brand | Blue Inflatable |
| Material | 0.55mm PVC Tarpaulin (Export Standard) |
| Blower | CE, UL, CCC Certified (220-240V / 110-120V) |
| Certificates | EN71, CE, UL, EN14960, BV, CCC |
| Warranty | 2 Years & Lifelong Service |
| Logo Printing | Free |
| Payment | PayPal, Credit Card |
| Workmanship | Double Stitching, Reinforced Joints |
| Printing | Digital, Silk, Hand Printing |
| Shipping | Sea, Air, Express |

























Reviews
There are no reviews yet.