Tropical Inflatable Water Slide & Pool Center
Transform your backyard into a tropical oasis with this inflatable water slide and pool center. Designed for endless aquatic fun, it’s perfect for family gatherings and entertaining friends.
| Product Name | Tropical Inflatable Water Slide & Pool Center |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3 x 5 m / 23 x 10 x 16 ft |
| Weight | 105 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.