Twin Dolphin Inflatable Water Slide with Splash Pool
Enjoy non-stop summer fun with this vibrant, ocean-themed inflatable water slide. Perfect for backyard parties, it’s durable, easy to set up, and keeps kids cool and entertained for hours.
| Product Name | Twin Dolphin Inflatable Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 3.3 x 5 m (23 x 11 x 16 ft) |
| Weight | 132 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.