Volcano Inflatable Water Slide – Magma Edition
Ignite your next event with the Volcano Inflatable Water Slide. Featuring vibrant magma-inspired colors, this large, durable slide guarantees hours of refreshing summer excitement for parties and gatherings. Get ready to make a splash!
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Volcano Inflatable Water Slide – Magma Edition |
| Size (L x W x H) | 10.5 x 3.5 x 6.5 m / 34.5 x 11.5 x 21.3 ft |
| Product Weight | 200 kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Colors | As pictured |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year warranty & free repair kit |










Reviews
There are no reviews yet.