White Bouncy Castle with Slide Combo
Perfect for parties, weddings, and celebrations. Durable, safe, and delivered free worldwide.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 6 x 6 m |
| Weight | 125 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | White |
| Certification | CE / EN71 / EN14960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free Worldwide |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |









Reviews
There are no reviews yet.