White Bridal Wedding Jumping Castle
Elegant white inflatable castle for weddings and celebrations. Free worldwide shipping and custom logo printing included.
| Size (L x W x H) | 4 x 4 x 4 m / 13 x 13 x 13 ft |
|---|---|
| Product Weight | 52 kg |
| Material | 0.6 mm PVC |
| Colors | As pictured |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |











Reviews
There are no reviews yet.