White Wedding Bounce House with Waterslide
Elegant white inflatable bounce house with attached waterslide, perfect for weddings and special events. Durable PVC construction, free worldwide shipping, and customizable with your logo.
| Specification | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 5 x 4.8 x 3.3m / 16.5ft x 15.8ft x 10.8ft |
| Product Weight | 95kg |
| Material | 0.6mm PVC |
| Color | As shown |
| Shipping | Free worldwide |
| Certificates | CE, UL, SGS |
| Logo Printing | Free (email logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.