Inflatable Floating Volleyball Court for Pools
Transform any pool into a lively sports arena with this inflatable floating volleyball court. Perfect for parties and family fun, it guarantees hours of energetic entertainment on the water.
| Product Name | Inflatable Floating Volleyball Court for Pools |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10 x 4 m / 33 x 13 ft |
| Product Weight | 35 kg |
| Material | 0.6mm PVC + 0.9mm PVC |
| Colors | As pictured |
| Shipping Cost | Free Worldwide Shipping |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Logo Printing | Free (send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-Year Quality Guarantee & Free Repair Kit |







Reviews
There are no reviews yet.