Dolphin Inflatable Water Slide with Splash Pool
Bring summer excitement to your backyard with this Dolphin Inflatable Water Slide. Featuring a lively dolphin design and built-in splash pool, it’s easy to set up and perfect for hours of family fun. Enjoy free worldwide shipping, a 2-year warranty, and a free repair kit included.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Dolphin Inflatable Water Slide & Splash Pool |
| Size (L x W x H) | 8 x 4 x 5.5m / 26 x 13 x 18ft |
| Weight | 182kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN14960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee, free repair kit |







Reviews
There are no reviews yet.