Sunny & Fun Double Inflatable Water Slide Pool
Bring excitement to your backyard with this spacious blow-up kiddie pool featuring dual commercial-grade slides. Perfect for family gatherings and parties, it offers hours of safe, splashing fun for kids of all ages.
| Product Name | Sunny & Fun Double Inflatable Water Slide Pool |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3 x 5.2 m (26 x 10 x 17 ft) |
| Weight | 137 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free shipping worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.