Commercial Water Slide Bounce House
Bring ultimate summer fun to any event with this durable inflatable water slide. Perfect for all ages, it’s built with high-quality materials and includes free worldwide shipping and a 2-year warranty.
| Feature | Details |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 7 x 4 x 5 m (23 x 13 x 16 ft) |
| Weight | 160 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE/EN71/EN15960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide |
| Warranty | 2-year guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.