Vibrant Inflatable Castle Bouncer for Kids
Bring excitement to any event with our durable, colorful inflatable bouncer—perfect for hours of safe, active fun.
| Product Name | Inflatable Bouncer |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 5 x 4 x 4 m |
| Weight | 96 kg |
| Material | 0.6mm or 0.9mm PVC |
| Colors | Clear, Red, Blue, Yellow, Green, etc. |
| Usage | Schools, Leisure Centres, Parks, Rental Business |
| Age Recommendations | 3 years and above |
| Logo Printing | Free (Send logo to [email protected]) |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.