Sunny Fun Deluxe Inflatable Shark Double Waterslide
Bring excitement to your backyard with the Sunny Fun Deluxe Inflatable Marble Water Slide. Featuring a vibrant marble design and playful shark theme, this durable double waterslide includes a spacious splash pool—perfect for summer parties and endless outdoor fun for kids.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Sunny Fun Deluxe Inflatable Shark Double Waterslide |
| Material | 0.55mm PVC tarpaulin |
| Dimensions (L x W x H) | 11 x 4 x 6 m / 36 x 13 x 20 ft |
| Weight | 251 kg |
| Color | As pictured |
| Warranty | 2 years |
| MOQ | 1 piece |
| OEM | Available (custom color, number, logo, etc.) |
| Certification | CE/EN71/EN14960/SGS |
| Accessories | Repair kits |
| Technical | Machine-sewn & heat sealed |
| Packaging | PVC tarpaulin bag (slide), carton (pump) |
| Delivery Options | Express, air, or sea |
| Payment | PayPal, Credit Card |







Reviews
There are no reviews yet.