Water Bouncy Castle with Double Pool & Slip and Slide
Bring excitement to your backyard with our Water Bouncy Castle! Featuring a slip and slide, double inflatable pools, and durable PVC construction, it’s perfect for endless summer fun. Free worldwide shipping and a 2-year warranty included.
| Feature | Details |
|---|---|
| Product Name | Water Bouncy Castle with Double Pool & Slide |
| Size (L x W x H) | 8x3x5.2m / 26x11x17ft |
| Weight | 137kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.