Massive Inflatable Slide & Jumping Castle Rental
Bring unbeatable fun to your next event with our Massive Inflatable Slide & Jumping Castle! Perfect for parties and gatherings, this safe and durable inflatable keeps guests of all ages entertained.
| Material | 0.55mm PVC Tarpaulin |
|---|---|
| Size (LxWxH) | 6x3x5m / 20x10x16ft |
| Weight | 90kg |
| Color | As shown |
| Warranty | 2 Years |
| Minimum Order | 1 Piece |
| OEM | Available (custom colors, numbers, logos) |
| Certification | CE, EN71, EN14960, SGS |
| Accessories | Repair Kits |
| Construction | Machine Sewn & Heat Sealed |
| Packing | PVC Tarpaulin Bag (slide), Carton (pump) |
| Delivery | Express, Air, or Sea |
| Payment | PayPal, Credit Card |


Reviews
There are no reviews yet.