Commercial Inflatable Water Slide & Bounce House
Turn any event into a splash-filled adventure! This durable commercial-grade inflatable water slide and bounce house delivers endless fun for kids and adults. Perfect for backyard parties, kiddie pools, and more. Order now for excitement that comes with free worldwide shipping and a 2-year warranty.
| Product Name | Commercial Inflatable Water Slide & Bounce House |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 9 x 4 x 5 m (30 x 13 x 16 ft) |
| Weight | 205 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE/EN71/EN15960/SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping Cost | Free worldwide shipping |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.