Triple Splash Adult Inflatable Waterslide
Experience endless aquatic fun with our affordable, compact waterslide designed for adults. Enjoy triple splash excitement with friends and family—perfect for backyard parties and gatherings.
| Product Name | Triple Splash Adult Inflatable Waterslide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 10 x 4.1 x 5.5 m (32 x 13 x 18 ft) |
| Weight | 234 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As shown in pictures |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.