Inflatable Double Cannon Curve Water Slide
Bring excitement to your backyard with the Inflatable Double Cannon Curve Water Slide. Featuring thrilling curves and double cannon blast action, this bouncy castle is perfect for summer parties and family fun. Easy to set up and built for lasting enjoyment, it’s designed to delight kids and adults alike. Free worldwide shipping and a 2-year warranty included.
| Product Name | Inflatable Double Cannon Curve Water Slide |
|---|---|
| Size (L x W x H) | 8 x 3.3 x 5.2 m (26 x 11 x 17 ft) |
| Weight | 150 kg |
| Material | 0.55mm PVC + 0.6mm PVC |
| Color | As pictured |
| Certification | CE / EN71 / EN15960 / SGS |
| Logo Printing | Free |
| Shipping | Free worldwide |
| Warranty | 2-year quality guarantee & free repair kit |


Reviews
There are no reviews yet.