1.5m Half Red Inflatable Zorb Ball
Bring energy to any event with this vibrant half red inflatable zorb ball. At 1.5 meters in diameter, it’s perfect for safe, active fun at parties, school events, and more. Durable PVC construction ensures lasting enjoyment for ages 6 and up.
| Product Name | 1.5m Bubble Soccer / Bubble Football |
|---|---|
| Size | 1.5m Diameter |
| Material | 0.8mm PVC |
| Color | Half Red |
| Logo Printing | Free (Email logo to [email protected]) |
| Recommended Use | Birthday Parties, Gatherings, School & Community Events |
| Age Recommendation | 6 Years and Above |
| Certificates | CE / UL / SGS |
| Accessories | Repair Kit |









Reviews
There are no reviews yet.